BAL z okazji DMB za nami!

BAL z okazji DMB za nami!

Dnia 19 lutego 2022 r. odbył się bal, z okazji Dnia Myśli Braterskiej, w którym wzięli udział instruktorzy, kadry drużyn oraz przyjaciele naszego środowiska. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele p.w św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce, po której udaliśmy się na salę bankietową „Wioletta” gdzie na uczestników czekał pyszny posiłek, wspaniała muzyka oraz… brak prądu spowodowany mającą wcześniej miejsce wichurą. Na szczęście ta mała niedogodność nie przeszkodziła w zabawie – zostały zapalone świece, których światło dodało jedynie wyjątkowego nastroju.

Wydarzenie rozpoczeło się krótkim przemówieniem, a następnie zaczeliśmy bal uroczystym polonezem, koordynowanym przez Wodzireja Marzeń – Miłosza Sikorę. Panie w sukniach wieczorowych oraz panowie w eleganckich garniturach odtańczyli ten klasyczny staropolski taniec po czym ustawiono się do wspólnego zdjęcia.

Zabawa trwała do północy i odbywała się w radosnej atmosferze braterstwa. Była to pierwsza taka akcja w pełni organizowana przez środowisko ostrołęckie i okazała się strzałem w dziesiątkę – z pozytywnych opinii gości po balu można wywnioskować, że taka forma świętowania DMB bardzo przypadła wszystkim do gustu oraz jest to idealna okazja do zatrzymania się w biegu codzienności, spędzenia czasu z przyjaciółmi, porozmawiania i przeżycia razem czegoś niezwykłego. Z pewnością nie będzie to ostatnia tego typu impreza.

Gorące podziękowania należą się zespołowi organizacyjnemu, Ostrołęckiemu Obwodowi ZHR, KPH oraz wszystkim uczestnikom.

pwd. Kinga Wądołkowska

Related Posts